Projeler
 
Online Katalog
Projelerimiz hakkında bilgi
İnsan Kaynakları
İş Başvuru Formu İçin
Bizden Haberler
Kampanyalar ve Duyurular
Görüş ve Düşünceleriniz
Görüş ve düşünceleriniz için tıklayınız....
 
 

Hakkımızda

hakkımızda | Kayadağlar Grup1930 lu yıllarda Büyüğümüz Fetullah Kaya, Canlı hayvan alım satımının yanı sıra , zamanın zor şartlarına uygun bir şekilde Ağrı ili ve çevresine kumanya satışı ile ticari faaliyetlerini sürdürmüştür.

Zamanla Ticari Faliyetlerinide her iki alandada genişleterek ülkemize sınır ülke olan İran ve Irak ülkelerine canlı hayvan ihracatlarını gerçekleştirmiştir.

İkinci Kuşağı temsilen Maksut Kaya , 1963 yılında İzmitin Bekirdere Semtinde Şark Ticaret Toptan Gıdayı Kurarak ticari faaliyetlerini gıda üzerine uzmanlaştırmıştır.

Ülkemizde Gıda sektöründeki hızlı büyümesi ile aynı paralelde ticaretini geliştiren firmamız 1994 Yılında İzmitte gıda ticaretin yeni merkezi olan Kotko Toptancılar sitesine taşınarak yoluna emin adımlarla devam etmiştir.

3. Kuşak olan ve şu andada şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmakta olan Şahin Kaya, Kocaeli Kotko gıda toptancılarının 11 yıl başkanlığını yapmıştır. Ayrıca Şahin Kaya şu andada Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) yönetim kurulu, meclis üyesi, TOBB, ve uluslar arası komisyon başkanlığı görevinide yürütmektedir.

Ticari ismini 2006 yılında Şark Cash & Carry olarak değiştiren firmamız çağın gerektirdiği özellikleri bünyesinde bulundurarak ,  11.000 m2 açıkalan’lı tesisimizde 2.650 m2 kapalı alanda 7000 çeşit  ürün ile bu pazarda liderliğini  koruyarak  toplu tüketim sektöründe faaliyetlerini sürdürerek istikrarlı bir şekilde büyütmüştür.

Firmamız iş kolları arasına 2009 yılında akaryakıt sektörünüde  ekleyerek  opet ve aygaz akaryakıt istasyonunu kurmuştur. Hizmet ve kaliteyi kendine hedef edinen Kayadağ ailesi 2012 – 2013 yılı opet ve aygaz istasyonları arasında Türkiye birincisi başarı ödülü almıştır.

Kayadağ şirketine yeni eklenen firmamız Kayadağlar Grup İnşaat 2012 yılından bu yana yüzlerce insanımızı konut ve işyeri sahibi yapmıştır.

Kayadağlar Kıymetli Madenler Şirketi adıyla kurulan firmamız, sarrafiye altın çeşitleri alım-satımı, has altın alım-satımı ile ticaret hayatına başlamıştır. Kısa sürede müşteri portföyünü genişletip, müşterisine verdiği hizmet kalitesi ile kıymetli madenler piyasasında adından söz ettirmiş, emin adımlarla iş hacmini genişletmiştir.
Şu anda şirketler yönetim kurulu başkanlık görevini Şahin Kaya, Şark Cash & Carry (toptan gıda) Doğan Kaya, akaryakıt (opet – aygaz) Eray Kaya, inşaat konut, Emir Kaya yürütmektedir.

 
Hızlı İletişim
Kayadağlar Grup adres : Tepecik Mahallesi Hürriyet Caddesi Belediye İş Hanı Zemin Kat No:77/Z34 İzmit-Kocaeli
Kayadağlar Grup e-mail : 444 55 41
Kayadağlar Grup telefon : info@kayadaglar.com.tr
 
Faaliyetlerimiz
 
Şirketlerimiz
Kayadağ Grup
Kayadağ Akaryakıt
Şark Cash&Cary
 
Anasayfa İletişim Takip Edin
Kayadağlar Grup faceboook Kayadağlar Grup google plus Kayadağlar Grup twitter