Projeler
 
Online Katalog
Projelerimiz hakkında bilgi
İnsan Kaynakları
İş Başvuru Formu İçin
Bizden Haberler
Kampanyalar ve Duyurular
Görüş ve Düşünceleriniz
Görüş ve düşünceleriniz için tıklayınız....
 
 

Kalite Politikası

kalite politikası | Kayadağlar GrupÇalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş sunarak onları bizim ilk müşterilerimiz gibi görmek. Onlara ağır başlılıkla davranan ve değer veren bir şirket olmak. 

Standartlara ve gelişen teknolojiye uygun olarak, müşterinin maksimum çıkar sağladığı ve ürünlerin değil müşterilerin bize geri gelmesini sağlayacak güvenilir, teknolojik sağlam ve sürekli gelişen ürün yaratmak. 

Şirketin ürün kalitesini ve sayını artırarak ülke dışındaki diğer pazarlara açmak. Diğer firmalardan farklı, daha iyi ve yeni ürün yaratarak ,daha fazla pazar payına sahip olmak, servis ve yedek parça konusunda daha hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet vermek. 

Oluşabilecek müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirerek çok kısa sürede cevap vermek ve onlardan gelen şikayetlerden olumlu dersler çıkarmak önerilerini dikkate almak. Mevcut müşteriyi elde tutmaya, yeni müşteriden daha çok önem vermek. 

Her zaman büyük olmak değil, hep iyi olma hedefini gütmek. Uluslar arası güvenilir bir marka ve kurumsal bir firma haline gelmek. 

Başta müşterilerine, çalışanlarına ve bulunduğu topluma karşı sorumlu bir şirket olmak. 

Dürüstlük, kalite, teknoloji, iletişim ve disiplin, ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirmek ve korumak konusunda mücadeleci olmak, yönetimde açık sistemi benimsemek, güvene dayalı işbirliği içinde olmak, işletmemizin kalite politikasıdır. 

 
Hızlı İletişim
Kayadağlar Grup adres : Tepecik Mahallesi Hürriyet Caddesi Belediye İş Hanı Zemin Kat No:77/Z34 İzmit-Kocaeli
Kayadağlar Grup e-mail : 444 55 41
Kayadağlar Grup telefon : info@kayadaglar.com.tr
 
Faaliyetlerimiz
 
Şirketlerimiz
Kayadağ Grup
Kayadağ Akaryakıt
Şark Cash&Cary
 
Anasayfa İletişim Takip Edin
Kayadağlar Grup faceboook Kayadağlar Grup google plus Kayadağlar Grup twitter